Chcete znát tajemství jak zvýšit prodej? My vám ho prozradíme!

Otázka, kterou řeší snad každá firma – Jak zvýšit prodej? MY vám nabízíme řešení. S naším poradenstvím a aplikací některých nástrojů do řízení vaší společnosti zazáříte a otázku jak zvýšit prodej si už klást nebudete – vaše výrobny nebudou stíhat. Garantujeme zvýšení prodeje minimálně o 20 % a tím i navýšení zisků. Společnými silami to zvládneme.

zvýšíme prodej

Nákladní přeprava bez starostí

Moderní technologie a volný trh umožňují malým firmách rychle růst a velkým upevňovat svojí pozici. Solidní export se také později projeví na celkovém ukazateli ekonomiky celé země. Jenže abychom mohli bezproblémově dodávat zobží zahraničním zákazníkům, musí kvalitně fungovat mezinárodní nákladní přeprava. Jednou z nejlepších firem, které poskytují různé druhy přepravy, je firma INEX SPEDITION s.r.o., která figuruje na trhu více než 20 let, a to zaručuje bohaté zkušenosti s všemi druhy komplikací, kterým se vyvaruje!

Ochranné pomůcky

Pracovat v průmyslu bez pracovních rukavic je jako zatloukat si hřebíky do vlastního hrobu. Proto buďte opatrní i při manipulaci v rukavicích, protože nikdy nevíte, co se může stát.
Právě minulý týden na nedostatečnou opatrnost doplatila zaměstnankyně nejmenované firmy na Valašsku, kdy si nevzala rukavice při přenášení dřevěných trámů. Přestože nenosila těžké kusy dřeva, nevšimla si nedostatečně zatlučeného hřebíku, který trčel zespod trámu a zabodla si jej do ruky. Rána jí začal hnisat a v horečkách ji odvezli do nemocnice. Dnes se zaměstnankyně může jen tlouct do hlavy. Nikdo jí nedokázal slíbit, že se vrátí do práce a ruku bude moci normálně používat. Proto nepodceňujte firemní předpisy a používejte ochranné pomůcky.

Znáte zkratku TBI?

Společnost TBi se pohybuje na trhu se svařováním již od roku 1990, takže zaručuje kvalitu a zkušenost. Nabízí služby a produkty v oblasti technického svařování a poradenství. Společnost se věnuje několika metodám svařování. MIG, TIG, plasma, robotic, high-end. Každá metoda se hodí na spojování jiných materiálů a společnost používá ty nejlepší technologie dostupné na trhu.
MIG svařování je metoda svařování tavící se elektrodou v ochranné atmosféře aktivního plynu. Má vysokou efektivitu, dochází k minimální deformaci a je poměrně rychlá. Metoda TIG je svařování netavící se elektrodou v ochranné atmosféře inertního plynu. Svary jsou celistvé, díky inertnímu plynu hladké a čisté.

Kde si nechat nabrousit nerez

Hledáte vhodnou společnost, která nabízí leštění a broušení nerezových materiálů? Preferujete vysokou kvalitu zpracování, profesionální přístup a odborný personál? Pak se obraťte na společnost Fruněk INOX, která sídlí ve Zlíně. V její nabídce najdete leště a broušení nerezových profilů, trubky, kulatiny, jekly, pásoviny, atypy či výpalky.

Blechschneiden mit Laser

Das Laserschneiden von Blechen ist eine hocheffiziente Technologie mit Schneidstoffe. Die Vorteile sind, dass die Präzisionsbearbeitung ohne direkten Kontakt und daher keine Verformung oder Bruch des Produkts ermöglicht, die Präzisionsbearbeitung ist schnell, billig und es ist mӧglich viele verschiedene Materialien in beliebigen Formen zu bearbeiten. Der daraus resultierende Schnitt ist glatt, glänzend und sauber. Die Firma MRB Sazovice ist in diesem Bereich ein Profi.

Trh obchodu se stále mění - jak reagovat?

spolupráce

Samozřejmě se svět business vyvíjí opravdu dynamicky, takže je nutné řešit všechny změny a umět se pružně přizpůsobovat poptávce. Samozřejmě obchod ovlivňuje řada faktorů, jako například politika, legislativa, sociální záležitosti, nové technologie a řada dalších.

Buďte vidět na internetu

Jistě se mnou budete souhlasit, pokud řeknu, že na internetu je obrovská konkurence. Pokud Obchodujete na internetu formou e-shopu, tak potřebujete, aby se o vaši společnost někdo z marketingového hlediska staral. Protože jinak se také může stát, že vás konkurence rozdrtí a váš obchod zkrachuje. Aby se tohle nestalo, tak je důležité věnovat se SEO optimalizaci. Ta obsahuje spoustu taktických nástrojů, které ovlivňují postavení vašich stránek vůči ostatním. Můžete tak posílit svou pozici a být na prvních místech při vyhledávání na Seznamu či Googlu.

Kvalita je víc než kvantita

Dnes se již neklade tolik důraz na kvantitu jak na kvalitu. Lidé začínají chápat podstatu toho, že když například snědí hodně špatných potravin, tak jejich tělo jim to vrátí, a proto raději nakoupí kvalitnější potraviny, které jejich tělo ocení. A tak to není jen v oblasti potravin.

Prodej čtyřkolek

Čtyřkolky jsou vlastně spojením adrenalinového zážitku motorky a komfortu a stability osobního automobilu. Využívají se převážně pro jízdu v terénu, ale často je spatříme i na silnicích.Na českém trhu se objevují čtyřkolky různých značek, prim však hrají především asijské automobilky. V tomto segmentu je častý také bazarový prodej, většina majitelů totiž přechází na stále silnější a silnější stroje, každá ze čtyřkolek tedy zpravidla vystřídá více majitelů. V různých autobazarech proto často můžeme vídat cedule s nápisem čtyřkolky na prodej, které lákají ke koupi silnějšího stroje a prožití nového adrenalinového zážitku.

Jaký typ nákladní přepravy vybrat?

Nákladní přeprava zásilek se dá rozdělit na několik druhů podle druhu použité dopravy. První z nich je silniční přeprava. Doprava probíhá pomocí osobních, nákladních vozidel nebo kamionů, které jezdí většinou v rámci několika zemí. Výhoda je v tom, že se po cestě může flexibilně zastavit na různých zastávkách a cestu přizpůsobit i v průběhu přepravy. To s železniční distribuční cestou nejde až tak snadno, ale můžete jí převážet těžké a neforemné zásilky. Letecká nákladní doprava je nejrychlejší variantou na dlouhé vzdálenosti a lodní doprava patří mezi nejlevnější varianty. Proto si vyberte dle svých potřeb tu, která vám nejvíce vyhovuje.